Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://ornontowice.nieruchomosci-online.pl/osiedle-centrum-przy-ul-pszczynskiej.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i2849.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://ornontowice.nieruchomosci-online.pl/osiedle-centrum-przy-ul-pszczynskiej.html
https://ornontowice.nieruchomosci-online.pl/osiedle-centrum-przy-ul-pszczynskiej.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i2849.html

Ceny
od 7 200 zł/m²
Metraże
od 66,73 do 84,40 m²
Liczba pokoi
od 3 do 4
Miejsca postojowe
garaże

Stan inwestycji

oddana do użytku

Ceny

od 7 200 zł/m²

Metraże

od 66,73 do 84,40 m²

Liczba pokoi

od 3 do 4

Miejsca postojowe

garaże

3 pokoje

od 510 485 zł

4 pokoje

od 598 896 zł

Inwestycja realizowana przez:

Trojan

Dział sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie1A 67,46 m² 9 000 zł/m² parter/1 3 607 140 zł
Mieszkanie
607 140 zł 67,46 m²
9 000 zł/m² 3 pok.
1A

Mieszkanie1B 84,40 m² 7 200 zł/m² 1/1 4 607 680 zł
Mieszkanie
607 680 zł 84,40 m²
7 200 zł/m² 4 pok.
1B

Mieszkanie2C 67,04 m² 7 650 zł/m² parter/1 3 512 856 zł
Mieszkanie
512 856 zł 67,04 m²
7 650 zł/m² 3 pok.
2C

Mieszkanie2D 77,21 m² 7 200 zł/m² 1/1 3 555 912 zł
Mieszkanie
555 912 zł 77,21 m²
7 200 zł/m² 3 pok.
2D

Mieszkanie4C 66,73 m² 7 650 zł/m² parter/1 3 510 485 zł
Mieszkanie
510 485 zł 66,73 m²
7 650 zł/m² 3 pok.
4C

Mieszkanie5A 68,05 m² 7 650 zł/m² parter/1 3 520 583 zł
Mieszkanie
520 583 zł 68,05 m²
7 650 zł/m² 3 pok.
5A

Mieszkanie5B 84,07 m² 7 200 zł/m² 1/1 4 605 304 zł
Mieszkanie
605 304 zł 84,07 m²
7 200 zł/m² 4 pok.
5B

Mieszkanie6D 77,33 m² 7 200 zł/m² 1/1 3 556 776 zł
Mieszkanie
556 776 zł 77,33 m²
7 200 zł/m² 3 pok.
6D

Mieszkanie7A 67,83 m² 7 650 zł/m² parter/1 3 518 900 zł
Mieszkanie
518 900 zł 67,83 m²
7 650 zł/m² 3 pok.
7A

Mieszkanie7B 83,56 m² 7 200 zł/m² 1/1 4 601 632 zł
Mieszkanie
601 632 zł 83,56 m²
7 200 zł/m² 4 pok.
7B

Inwestycja realizowana przez:

Trojan

Dział sprzedaży

606 468...

606 468 900

602 638 719

600 433 166

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij